C2C CONSULTING

pomůžeme vám najít cestu

Nabízíme poradenské, konzultační a vzdělávací služby včetně služeb genderového auditu.

Naše nabídka služeb je široká a umíme ji přizpůsobit požadavkům klienta. Nečekejte od nás služby, které jsou podle jedné šablony.

NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

Systémové a personální audity a analýzy zaměřené na diverzity management, rovné příležitosti, gender, age management (věk), slaďování práce a rodiny, maternity management (návraty rodičů), rovné odměňování, genderové rozpočtování, gender mainstreaming (rozhodování podle genderové rovnosti a podpoře všech občanů).

Poradenství pro založení firemní školky nebo dětské skupiny.

Change managemnt a akční plány na realizaci vybraných opatření a změn.

Zpracování manuálů, směrnic a pravidel pro podporu rovných příležitostí a diverzitzy.

S ohledem na cílovou klientelu lze zaměření vlastní nabídky služeb rozdělit do třech hlavních skupin.

Malé a střední firmy.

Velké společnosti a nadnárodní korporace.

Neziskové organizace.

Veřejná správa.

PROČ INVESTOVAT DO TĚCHTO SLUŽEB?

Námi nabízené služby jsou doplňkem pro zvládnutí personálních procesů.

Personální audit (genderový audit) a návazné poradenství je souborem přístupů a metod, které analyzují úroveň rovných příležitostí ve firmě a to nejen ve vztahu ke genderu, ale také s ohledem na věk a senioritu ve firmě a dalších. Jsme schopni identifikovat problémy, které vedou ke ztrátě zajímavých lidí, úsporu finančních prostředků vynakládaných např. na nevhodné benefity nebo objevit nový segment prodejního trhu.

Naše služby jsou v souladu s jedním z pilířů společenské odpovědnosti a udržitelnosti podle normy ISO 26000 Společenská odpovědnost firem.

PROČ SI VYBRAT C2C SOLUTIONS GROUP?

Co je během hledání vhodného dodavatele nejdůležitější je to, že genderová citlivost není automatickou součástí dovednosti „auditovat“. Osvojení si genderově citlivé optiky vyžaduje dlouholetou praxi, znalosti, sebevzdělávání a určitou míru osobní nastavenosti na tuto tématiku. Je proto velmi důležité vybírat zkušené a kvalitní dodavatele, kteří tento potenciál umí objevit. Troufáme si tvrdit, že tímto dodavatelem je C2C Solutions Group.

Naše expertky i experti byli u pilotních testování metodiky genderových auditů již v roce 2006 a za tu dobu získaly řadu velmi důležitých zkušeností.

Ptáte se, co bychom zrovna pro vaši firmu mohli udělat?  Neváhejte a domluvte si schůzku!

Naši Klienti