C2C CONSULTING

pomůžeme vám najít cestu

Nabízíme konzultační a vzdělávací služby včetně služeb genderového auditu.

NABÍDKA NAŠICH SLUŽEB

Systémové a personální audity a analýzy zaměřené na diverzity management, rovné příležitosti, gender, age management (věk), slaďování práce a rodiny, maternity management (návraty rodičů), rovné odměňování, genderové rozpočtování, gender mainstreaming (rozhodování podle genderové rovnosti a podpoře všech občanů).

Podpora při implementaci opatření a akčních plánů a change management. Zpracování manuálů, směrnic a pravidel pro podporu rovných příležitostí a diverzity.

Naše služby upravujeme tak, aby seděly na míru malým a středním firmám, velkým společnostem a korporacím, ale i potřebám vzdělávacích a neziskových organizací.

PROČ INVESTOVAT DO TĚCHTO SLUŽEB?

Námi nabízené služby jsou doplňkem pro zvládnutí personálních procesů.

Personální audit (genderový audit) a návazné poradenství je souborem přístupů a metod, které analyzují úroveň rovných příležitostí ve firmě a to nejen ve vztahu ke genderu, ale také s ohledem na věk a senioritu ve firmě a dalších. Jsme schopni identifikovat problémy, které vedou ke ztrátě zajímavých lidí, úsporu finančních prostředků vynakládaných např. na nevhodné benefity nebo objevit nový segment prodejního trhu.

Naše služby jsou v souladu s jedním z pilířů společenské odpovědnosti a udržitelnosti podle normy ISO 26000 Společenská odpovědnost firem.

PROČ SI VYBRAT C2C SOLUTIONS GROUP?

Během hledání vhodného dodavatele je nejdůležitější si uvědomit, že genderová citlivost není automatickou součástí dovednosti „auditovat“. Osvojení si genderově citlivé optiky vyžaduje dlouholetou praxi, znalosti, sebevzdělávání a určitou míru osobního nastavení myslet „out of the box“. Nejnižší cena není zárukou těchto dovedností.

Vyplatí se vybrat zkušeného a kvalitního dodavatele. Získat reference, znát expertní tým. Troufáme si tvrdit, že tímto dodavatelem C2C Solutions Group je.

Naše expertky i experti byli u pilotních testování metodiky genderových auditů již v roce 2008 a za tu dobu získaly řadu velmi důležitých zkušeností.