Podnikání a ženy: Vzestup žen-podnikatelek v České republice: Diskuse o výrazném trendu posledních let – zakládání malých firem ženami, které buď odchází z korporátní sféry, či začínají pracovat při mateřské dovolené. Jakým specifickým bariérám musí tyto ženy čelit? Jak funguje zasíťování žen? V panelu zasednou Petra Kubálková (C2C Solutions Group), Lenka Šťatsná (BPW), Marie Petrovová (Osvobozená domácnost), Alena Křížková (SOC AV). Diskuzi moderovala Jitka Schmiedová (Česká spořitelna). V češtině. (10.30—12.00)

Jak vystavět startup: Americký podnikatel Ajit D´Sa, zakladatel firem Bandize, AjitCo a Tidbits, ředitel firem TRNSFT a HealCodes, se podělí o svou zkušenost práce softwarového inženýra ve firmě IBM a jeho přechodu z korporátního světa do světa startupů. Z vlastní zkušenosti vám poradí, jak vytvořit business plán, kde shánět finance a jaké jsou momentálně nejzajímavější platformy pro technologické startupy v USA. V angličtině. (12.30—13.30)

Kde hledat peníze? Financování startupů v ČR: Zástupci crowdfundingových platforem, privátních zdrojů a vlády budou diskutovat o tom, kde je možné hledat finanční zdroje, máte-li myšlenku, kterou chcete přetvořit v byznys. V angličtině. (14.00—15.00)

Jak převést nevládní organizaci na s.r.o.: Americký podnikatel a ředitel reSite Martin Barry bude diskutovat své zkušenosti z práce pro úspěšnou nevládní organizaci a jejího přechodu na platformu pro inovativní startupy v České republice. (15.00—15.45)

Síťování začínajících podnikatelů/Start-Up Networking: Příspěvek velvyslance Andrewa Schapira a možnost zapojit se do nové skupiny podnikatelů zaměřené na mladé lidi začínající s vlastním podnikání. (16.00—17.00) A něco navíc…