Petra Kubálková absolvovala International Visitor Leadership Program (IVLP) v letech 2017 a 2018 vždy se zaměřením na podporu podnikání žen a po návratu se automaticky se stala členkou Českého klubu absolventů IVLP, z.s. (Czech IVLP Alumni Club), které působí v rámci Amerického centra v Praze.  V roce 2020 úspěšně kandidovala do vedení Českého klubu a následujícíc dva roky bude součástí realizačního týmu, který připravuje diskuze, setkání a networkingové aktivity pod záštitou U.S. Embassy in  The Czech Republic.

Již druhé volební období je Petra Kubálková v předsednictvu Český klub absolventů IVLP, z.s. v prvním volebním období klub realizoval projekt #SecurityTalsk.

Informace o programu

The International Visitor Leadership Program (IVLP) is the U.S. Department of State’s premier professional exchange program. Through short-term visits to the United States, current and emerging foreign leaders in a variety of fields experience this country firsthand and cultivate lasting relationships with their American counterparts. Professional meetings reflect the participants’ professional interests and support the foreign policy goals of the United States.