Petra KubálkováCEO, konzultantka, genderová expertka

Je lektorkou a genderovou expertkou. Tématu rovných příležitostí žen a mužů se věnuje od roku 2004 a od roku 2006 auditům rovných příležitostí. V roce 2008 byla vedoucí týmu, který zpracoval první metodiku genderového auditu pro Českou republiku v rámci projektu ProEquality pod Otevřenou společností o.p.s.

Vede neziskovou organizaci cats2cats síťující ženy. V roce 2012 založila konzultační společnost C2C Solutions Group. Externě spolupracuje nebo spolupracovala se společnostmi APERIO, Fórum 50%, LaStrada ČR, Gender Studies o.p.s., M.C. Triton, Otevřená společnost o.p.s. a řadou dalších firem a organizací na pozici genderové expertky. Vystudovala Informační studia a knihovnictví na FF UK.

Je organizátorkou a hybatelkou myšlenky microfinancí v ČR pro místní podnikatele a podnikatelky. Pod jejím vedením byly uspořádány již dva ročníky mezinárodní konference EOED Prague (roky 2013 a 2014) a Akcelerátor EWA – Empowering Women in Agrifood (2020 a 2022) pro startupy z oblasti agri-food vedených ženou.

Petra vedla řadu auditů nebo byla v pozici supervizorky, mezi společnosti patří: IKEA, IBM, Stanley Black and Decker, Polytechna, Česká spořitelna, ČSOB, Městský úřad Sokolov a Slaný, Hennlich, Česká pošta, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, FEL ČVUT, SIT Plzeň a další.