Až stovky tisíc korun utrácejí firmy za genderový audit. K čemu vlastně je?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Rovné příležitosti, diskriminace, slaďování práce a soukromí, to jsou témata, která se objevují v genderovém auditu. Můžete jím ukázat, že vám na lidech záleží.

Co je to vlastně genderový audit a o co v něm jde? Genderový audit (nebo také audit Diverzity) je moderní metodou, která pomáhá budovat přátelské firemní prostředí a rozvíjet firemní kulturu, vysvětluje Petra Kubálková, CEO konzultační společnosti C2C Solutions Group. Cílem auditu je podle ní také snaha odhalit případný nesoulad se zákonem, například často nechtěnou diskriminaci mužů nebo žen zakotvenou v procesech a postupech firem. Značná část auditního procesu je zaměřena na identifikování interních pravidel, která negativně ovlivňují zaměstnance a brání v rovné příležitosti třeba v kariérním rozvoji, vzdělávání nebo odměňování, objasňuje.

Celý článek na stránkách www.podnikatel.cz

Pokud máte o genderový audit zájem, jsme Vám plně k dispozici. Kontaktujte nás![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mk_button size=“medium“ icon=“mk-li-lamp“ url=“mailto:info@c2csolutions.cz“ align=“center“]Chci vědět víc![/mk_button][/vc_column][/vc_row]

Kategorie